Jadeiidist muna vaagnapõhjalihaste treenimiseks

Jadeiit ehk jaad ehk nefriit on naiseliku sära ja viljakuse kivim - treenimine jadeiidist munaga mõjub soodsalt rasestumisele, kui see on psüühiliste blokkide tõttu pärsitud. Jadeiit kosutab neere, südant ja vereringet. Treenimine aitab säilitada tupe normaalse niiskuse ja seksuaalelundite tervisliku bakteriaalse keskkonna. Jadeiit toob endaga kaasa rõõmu, rahulolu ja tasakaalu terves kehas ning suurendab tundlikkust, mis aitavad Teil ära tunda ovulatsiooni. 

Jadeiiti kasutatakse ka tšakrate aktiveerimisel ja tasakaalustamisel, näiteks viljatuse puhul pannakse kivi kõige alumisele, migreenide ja peavalude korral lauba-tšakrale, voolmete, seedehäirete ja maohädade leevendamiseks asetatakse jadeiit päikesepõimikule.

Eriti oluliseks peetakse vaagnapõhjalihaste treeninguid loomulikul teel (ilma keisrilõiketa) sünnitanud naiste tupe elastsuse taastamiseks, et parandada põie pidavust ja kusti sulgumisrõhku. Samuti ei ole ühe või enama lapse sünnitanud naise tupp enam nii kitsas ja elastne kui enne sünnitust. Jadeiidist munaga treeningud aitavad Teil taastuda sünnitusest, luua tõeliselt treenitud ja tugevad vaagnapõhjalihased, mis pakuvad partnerile seksuaalselt väga suuri naudinguid.

Sobib treenimiseks enne ja peale rasedust.
Suurus S - 20mm x 30mm treemiseks edasijõudnutele / kitsama tupega naistele. Kaal ~20g.
Suurus M 30mm x 40mm on klassikaline suurus ning sobib enamikele naistele. Kaal ~40 g.
Suurus L 30mm x 50mm sobib treenimiseks algajatele ja laiema tupega naistele. Kaal ~70g.

Komplektides on samuti kaasas ka muna küljes olev tamiil. Soovi korral võib selle asendada ise pehmema ja käepärasema pikkusega tavalise vahatamata hambaniidiga.
Iga muna on valmistatud käsitsi ning naturaalne - seetõttu võib nende värvus varieeruda.

Mitte kasutada raseduse ajal. 
Pilt on illustratiivne ja võib erineda tegelikust tootest. 

Suurus Hind  
S 24,30 € 24,30 €/Tk - +
M 36,60 € 36,60 €/Tk
- +
L 24,30 € 24,30 €/Tk
- +