Libestid

Järjesta:

Pre-Seed spermasõbralik libestusvahend 40ml

Tavaliste libestite kasutamine pereplaaneerimise ajal võib takistada oluliselt sperma liikuvust. Lisaks tagavad spermasõbralikud libestid spermale ellujäämiseks sobiva PH keskkonna.

Tuntud bränditoode Pre-Seed on esimene naturaalne spermasõbralik libesti, mis leevendab tupe kuivust ja samas tekitab spermale sobiva keskkonna, jälgides selle PH taset. Spermale sobilik PH keskond on 7.0-8.5. Madalamas või kõrgemas PH keskkonnas paljud spermarakud hukkuvad. Lisaks tagab Pre-Seed sperma loomuliku liikumise libestusaines, mis omakorda loob rohkem võimalusi rasestumiseks. Pre-Seed on glütseriinivaba toode. Pre-Seed pakis on 40mg tuub ning 9 aplikaatorit libesti mugavamaks kasutamiseks ning täpseks doseerimiseks.

Säilivusaeg: detsember 2024 või hiljem.
Pilt on illustratiivne ja võib erineda tegelikust tootest. 

Kogus Hind  
1tk 30,00 € 32,50 € 812,50 €/L - +

Conceive Plus spermasõbralik libestusvahend 75ml

Tavaliste libestite kasutamine pereplaaneerimise ajal võib takistada oluliselt sperma liikuvust. Lisaks tagavad spermasõbralikud libestid spermale ellujäämiseks sobiva PH keskkonna.
Conceive Plus on PH ja elektrolüüdidega tasukaalustatud spermasõbralik libestusgeel, mis aitab tupes luua viljastumissõbraliku keskkonna. See on ainus libesti, mis sisaldab ka kaltsiumi ja magneesiumi ioone. Conceive Plus on kiidetud arstide ja naistekliinikute poolt rohkem, kui 60 riigis. Ühekordne vajalik kogus kasutamiseks on 4ml.

Säilivusaeg 2025 veebruar või hiljem. 

Kogus Hind  
75ml 25,90 € 345,33 €/L - +
2 x 75ml 47,90 € 319,33 €/L
- +

VideoBabystart Fertilsafe Plus spermasõbralik libesti 75ml

Babystart FertilSafe PLUS ™ on välja töötatud spetsiaalselt selleks, et imiteerida loomulikke kehavedelikke, mille kaudu sperma läheb munarakuni, et toimuks viljastamine.  

FertilSafe PLUS ™ on kliiniliselt testitud - see ei kahjusta seemnerakke, on tasakaalustatud PH-ga ning soodustab sperma liikuvust ja elujõulisust.

Koostisosad: Vesi, hüdroksüetüültselluloos, fenoksüetanool, Maris Sal, etüülheksüülglütseriin, magneesiumkloriid. Toode on parabeeni -ja glükoolivaba! 

Säilisvuaeg 2025 november või hiljem. 

Kogus Hind  
75ml 24,90 € 332,00 €/L - +

Balance Activ vaginaalne PH geel

Pereplaneerimise ajal on olulise tähtsusega tupe normaalne mikrofloora ja terve PH tasakaal. Bakteriaalne vaginoos on enimlevinud tupe infektsioon, mida Balance Activ aitab kiirelt tasakaalustada neutraliseerides tupes sobiva PH keskkonna.

Balance Activ vaginaalne geel sisaldab piimhapet ja glükogeeni, mis koheselt neutraliseerivad ebameeldiva lõhna ja taastavad tupe normaalse mikrofloora ja tupe mikroorganismide loomuliku tasakaalu. Balance Activ geeli võib kasutada häiritud tupekeskkonna taastamiseks (bakteriaalne vaginoos või vaginaalne kandidoos - võivad avalduda sügeluse, kipituse, rohke vooluse, põletikutunde või ebameeldiva lõhnana). Kasutakse ka piimhappebakterite arvu taastamiseks tupes pärast põletikuvastast ravi (antibiootikumid) või intiimhügieeni abivahendite (nt. tampoonid) kasutamise tõttu tekkinud häiritud ph tasakaal tupes.

Pakend sisaldab 7 ühekordset geelituubi. Kasutage 1 tuub päevas 7 päeva järjest, et hoida tupe normaalset mikrofloorat tasakaalus. Soovitav on kasutada geeli õhtul enne magama minemist, et vältida geeli tupest välja valgumist. 

Toodet ei ole soovitav kasutada ovulatsiooni ajal, vaid koheselt peale menstruatsiooni tüsklit. Toodet on ohutu kasutada raseduse ajal. 

Koostis: Piimhape, glükogeen, propüleenglükool, metüülhüdroksüpropüültselluloos, naatriumlaktaat, vesi. PH: 3,7-3,9. 

Säilivusaeg: märts 2025 või hiljem. 

Kogus Hind  
7 x 5ml komplekt 20,40 € 2,91 €/Tk - +

Gyno Lacta vaginaaltablett 50mg 8tk

GYNOLACTA vaginaaltabletid sisaldavad piimhapet. Tupe keskkond on tavaliselt happeline, mille pH on vahemikus 3,8 – 4,5. Happelist keskkonda reguleerivad piimhappebakterid, mis toodavad piimhapet. Happeline keskkond pärsib tupes haigusttekitavate bakterite paljunemist. Igasugune happelise keskkonna muutus võib põhjustada ebameeldiva lõhnaga eritise tekkimist. 

Üks vaginaaltablett sisaldab 50 mg piimhapet. Teised koostisosad on kaltsiumlaktaat, laktoos, hüdroksüpropüülmetüültselluloos, talk ja magneesiumstearaat. Toode on lõhnatu ja värvaineteta.

Kasutamisjuhised ja annustamine bakteriaalse vaginoosi korral:

Sisestage sõrmede abil 1 vaginaaltablett sügavale tuppe õhtuti 7 päeva jooksul.

Kasutamisjuhised ja annustamine bakteriaalse vaginoosi ennetamiseks:
Sisestage sõrmede abil 1 vaginaaltablett sügavale tuppe õhtuti 3 päeva jooksul.

Säilivusaeg: detsember 2026 või hiljem. 
Pilt on illustratiivne ja võib erineda tegelikust tootest.

Hind:
9,66 €
Kogus: - +