PregnaWish pulber foolhappe, vitamiin B12 ja müoinositooliga.

PregnaWish pulbrit kasutatakse PCOS (polütsüstiliste munasarjade sündroom) ja sellega seotud viljatuse raviks. Statistika näitab, et PCOS mõjutab 10-15% fertiilses eas naistest.
PCOS on enam kui 70% viljatuse ja anovulatsiooni ning 85% varajase raseduse katkemise põhjus. Preparaadis kasutatavaid komponente on põhjalikult uuritud ja veendutud nende tõhususes PCOS-i ravis ja sellega seotud naiste viljatuses. 

Päevase annuse (1 portsjon) sisaldab:
Müoinositool: 2000 mg
Vitamiin B12: 2,5 µg (100 % NRV*)
Foolhape: 200 µg (100 % NRV*)

Koostisosad: müoinositool, (6S)-5-metüültetrahüdrofoolhappe glükoosamiinisool (foolhape), tsüanokobalamiin (vitamiin B12). 
* - % päevasest võrdluskogusest täiskasvanutele (NRV).


Soovitatav kasutamine: lahustage kotikese sisu 200 ml keedetud ja jahutatud vees. Kasutage ainult siis, kui see on täielikult lahustunud. Võtke 1 kotike päevas.

Ärge ületage ettenähtud soovitatavat annust. Toidulisandit ei tohi kasutada toidu asendajana. Oluline on mitmekülgne ja tasakaalustatud toitumine ning tervislik eluviis. 
Ärge kasutage, kui olete mõne toote koostisosa suhtes allergiline.

Hoida lastele kättesaamatus kohas. Hoida originaalpakendis, temperatuuril 15 o C -25 o C, kuivas, pimedas kohas.

Netosisaldus 63g (30 kotikest)

Hind:
30,40 €
Kogus: - +
Sarnased tooted

UUS! NOW Iron 36mg on tugevatoimeline rauapreparaat diglütsinaadi vormis, mis ei põhjusta kõhukinnisust ning mida organism saab kiiresti ja kergemini omastada

16,17 €