Libestid

Järjesta:

Yes Baby spermasõbralik libesti

Sertifitseeritud orgaaniline ja looduslik spermasõbralik libesti YES Baby on loodud tasakaalustama tupe PH keskkonda (7.0-8.0) ning soodustama spermarakkude liikuvust. See siidine geel niisutab pehmelt intiimseid kudesid ja pakub suuremat seksuaalset naudingut ja tundlikkust.

Valida on kahe pakendi vahel:

- 50ml tuub spermasõbralikku libestit kasutamiseks ovulatsiooni ajal

- Komplekt milles sisaldub: 50ml tuub spermasõbralikku libestit kasutamiseks ovulatsiooni ajal + 3 x 5ml eeltäidetud aplikaatorit vaginaalseks kasutamiseks pärast fertiilset perioodi - luues tupes PH tasakaalu 3.5-4.5 - mis vähendab bakteriaalsete ja pärmseente infektsioonide riski, mis võivad olla ohuks raseduse alguses.

Koostis: Yes Baby spermasõbralik libesti: vesi, aloe lehe mahla pulber (aloe vera)*, guarkummi taim*, jaanileivapuu kaunad*, naatriumkloriid, sidrunhape, fenoksüetanool, etüülheksüülglütseriin, naatriumhüdroksiid

Koostis: Yes Baby libesti pärast fertiilset perioodi: vesi, lina ekstrakt*, aloe lehe mahla pulber (aloe vera)*, jaanileivapuu kaunad*, ksantaankummi, naatriumkloriid, kaaliumisorbaat, sidrunhape, fenoksüetanool

* Orgaaniliselt kasvatatud koostisosad. Bristoli, Suurbritannia poolt sertifitseeritud 95% orgaaniline

Säilivuaeg: Mai 2020 või hiljem

TOODE ON LAOST OTSAS!

Suurus Hind  
50ml 16,90 € 338,00 €/L - +

Babystart spermasõbralik libesti

UUS! Babystart FertilSafe PLUS ™ on välja töötatud spetsiaalselt selleks, et imiteerida loomulikke kehavedelikke, mille kaudu sperma läheb munarakuni, et toimuks viljastamine. 

FertilSafe PLUS ™ on kliiniliselt testitud - see ei kahjusta seemnerakke, on tasakaalustatud PH-ga ning soodustab sperma liikuvust ja elujõulisust.

Parabeeni -ja glükoolivaba!

Valida on nelja pakendisuuruse vahel:

- 5ml eeltäidetud aplikaator ühekordseks kasutamiseks ovulatsiooni ajal

- 8 x 5ml eeltäidetud aplikaatorid ühekordseks kasutamiseks ovulatsiooni ajal

- 75ml tuub libestit kasutamiseks ovulatsiooni ajal

- Komplekt milles sisaldub: 75ml tuub libestit, 2 x eeltäidetud 5ml kasutamisvalmis aplikaatorit ja 2 x täidetavat aplikaatorit mugavamaks kasutamiseks ja doseerimiseks (ovulatsiooni ajal). 

Säilisvuaeg 2021 aprill või hiljem. 

Kogus Hind  
5ml 3,50 € 700,00 €/L - +
8 x 5ml 21,90 € 547,50 €/L
- +
75ml 19,90 € 265,33 €/L
- +
75ml + 2x5ml 21,90 € 257,65 €/L
- +

Pre-Seed spermasõbralik libestusvahend 40ml

Tavaliste libestite kasutamine pereplaaneerimise ajal võib takistada oluliselt sperma liikuvust. Lisaks tagavad spermasõbralikud libestid spermale ellujäämiseks sobiva PH keskkonna.

Tuntud bränditoode Pre-Seed on esimene naturaalne spermasõbralik libesti, mis leevendab tupe kuivust ja samas tekitab spermale sobiva keskkonna, jälgides selle PH taset. Spermale sobilik PH keskond on 7.0-8.5. Madalamas või kõrgemas PH keskkonnas paljud spermarakud hukkuvad. Lisaks tagab Pre-Seed sperma loomuliku liikumise libestusaines, mis omakorda loob rohkem võimalusi rasestumiseks. Pre-Seed on glütseriinivaba toode. Pre-Seed pakis on 40mg tuub ning 9 aplikaatorit libesti mugavamaks kasutamiseks ning täpseks doseerimiseks.
 

Toode on hetkel laost otsas!
Säilivusaeg 2020 mai või hiljem.  

 

Kogus Hind  
1tk 25,50 € 637,50 €/L - +

Conceive Plus spermasõbralik libestusvahend

Tavaliste libestite kasutamine pereplaaneerimise ajal võib takistada oluliselt sperma liikuvust. Lisaks tagavad spermasõbralikud libestid spermale ellujäämiseks sobiva PH keskkonna.
Conceive Plus on PH ja elektrolüüdidega tasukaalustatud spermasõbralik libestusgeel, mis aitab tupes luua viljastumissõbraliku keskkonna. See on ainus libesti, mis sisaldab ka kaltsiumi ja magneesiumi ioone. Conceive Plus on kiidetud arstide ja naistekliinikute poolt rohkem, kui 60 riigis. Ühekordne vajalik kogus kasutamiseks on 4ml.

Valida on nelja pakendisuuruse vahel:
4ml(4gm) eeltäidetud aplikaator on on mõeldud ühekordseks kasutamiseks.
8x4ml eeltäidetud aplikaatorid ühekordseks kasutamiseks 
30ml tuub ilma aplikaatoriteta - laost otsas!
75ml tuub ilma aplikaatoriteta 

Säilivusaeg 2020 veebruar või hiljem

Kogus Hind  
4ml 3,99 € 997,50 €/L - +
75ml 23,90 € 318,67 €/L
- +

VideoBalance Activ vaginaalne PH geel

Pereplaneerimise ajal on olulise tähtsusega tupe normaalne mikrofloora ja terve PH tasakaal. Bakteriaalne vaginoos on enimlevinud tupe infektsioon, mida Balance Activ aitab kiirelt tasakaalustada neutraliseerides tupes sobiva PH keskkonna.

Balance Activ vaginaalne geel sisaldab piimhapet ja glükogeeni, mis koheselt neutraliseerivad ebameeldiva lõhna ja taastavad tupe normaalse mikrofloora ja tupe mikroorganismide loomuliku tasakaalu. Balance Activ geeli võib kasutada häiritud tupekeskkonna taastamiseks (bakteriaalne vaginoos või vaginaalne kandidoos - võivad avalduda sügeluse, kipituse, rohke vooluse, põletikutunde või ebameeldiva lõhnana). Kasutakse ka piimhappebakterite arvu taastamiseks tupes pärast põletikuvastast ravi (antibiootikumid) või intiimhügieeni abivahendite (nt. tampoonid) kasutamise tõttu tekkinud häiritud ph tasakaal tupes.

Pakend sisaldab 7 ühekordset geelituubi. Kasutage 1 tuub päevas 7 päeva järjest, et hoida tupe normaalset mikrofloorat tasakaalus. Soovitav on kasutada geeli õhtul enne magama minemist, et vältida geeli tupest välja valgumist. 

Toodet ei ole soovitav kasutada ovulatsiooni ajal, vaid koheselt peale menstruatsiooni tüsklit. Toodet on ohutu kasutada raseduse ajal. 

Koostis: Piimhape, glükogeen, propüleenglükool, metüülhüdroksüpropüültselluloos, naatriumlaktaat, vesi. PH: 3,7-3,9. 

Kogus Hind  
5ml 3,50 € 3,50 €/Tk - +
7 x 5ml komplekt 19,50 € 2,79 €/Tk
- +