Elle Tens valuleevendaja

Elle Tens on tõhus ravimivaba valu leevendamise viis sünnituseelsel perioodil ning ka sünnituse ajal vallandades kehas endas endorfiinide tootmise. Elle Tens tõi esimesena kasutusele kõrgelt hinnatud Opti-max tehnoloogia, mis võimaldab kasutajal endal reguleerida impulsi võimsust. Seade pakub maksimaalset valuleevendust terve sünnituse vältel. Elle Tens on varustatud Boost nupuga, mis saadab välja tugevama impulsi.

Oma suure ekraani ja eelseadistatud režiimidega on Elle Tensi imelihtne kasutada. Seade leiab laia kasutust ka peale sünnitust, sobideks leevendama hästi näiteks seljavalu, menstruatsioonivalu, lihaspingetest tulenevaid valusid ning artriidi või reumavalusid.

TENS-meetodit (nahka läbistavat elektrilist stimulatsiooni) kasutades on võimalik tõhusalt aktiveerida tähtsaid närvifunktsioone. Madalsageduslikud elektriimpulsid, mis on võrreldavad bioelektriliste impulssidega, stimuleerivad organismi valu leevendavaid mehhanisme. Sel viisil pärsitakse valuimpulsside ülekannet närvide kaudu ja vallandatakse valu leevendavate, morfiinisarnaste ainete (näiteks endorfiinide) sekretsioon. Lisaks paraneb ka verevarustus mõjutatavas kehapiirkonnas.

Kogus Hind  
1tk 129,00 € - +

Video