Mason Natural foolhape 800mcg 100 tabletti

Mason natural foolhape - 100 tabletti. 
1 tablett sisaldab: 800mcg foolhapet (pteroüülmonoglutamiinhape) 400% NRV.

Piisav foolhappe manustamine enne rasedust ja kohe pärast rasestumist aitab ära hoida paljusid väärarenguid nagu näiteks neuraaltoru defekte (kõige märkimisväärsem sünnidefekt, mida folaathappe puudus tekitab). Neuraaltoru defektid põhjustavad seljaluu, pealuu ja peaaju väärarenguid. Foolhappe manustamisega on võimalik vähendada südamepuudulikkust, kaasasündinud huulelõhe teket, jäsemete väärarenguid ja kuseteede anomaaliaid. Naistele soovitatakse raseduse planeerimisel ja raseduse ajal (eriti esimesel kuul) süüa foolhappega rikastatud toite, võtta toidulisandeid ja tarbida folaadirikkaid toite. Foolhape aitab loodet kaitsta ka juhul, kui ema jääb raseduse ajal haigeks, võtab ravimeid või suitsetab. 

Muud koostisosad: Vadak, mikrokristalne tselluloos, kaltsiumkarbonaat, kroskarmelloosnaatrium, steariinhape, magneesiumstearaat ja ränidioksiid.

Säilivusaeg: august 2024 või hiljem.

Hind:
6,99 €
Kogus: - +
Sarnased tooted

UUS! NOW Iron 36mg on tugevatoimeline rauapreparaat disglütsinaadi vormis, mis ei põhjusta kõhukinnisust ning mida organism saab kiiresti ja kergemini omastada

15,90 €